Умови угоди

Умови угоди

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Умови використання сайту

Інтернет магазин "Канцлер-гуртівня" (далі "Сайт" або "Ми") дозволяє Вам користуватися цим Сайтом, переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого або некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право. Ви погоджуєтесь, що будь-яке Ваше звернення до нас або Ваш коментар ми можемо видалити без Вашої згоди. Ми не несемо відповідальності за інформацію, розміщену користувачами Сайту. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на нашому Сайті, Ви підтверджуєте свою згоду на використання Ваших персональних даних у межах законодавства України. Ваші персональні дані будуть використані виключно з метою обробки замовлень і не будуть передані третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених законодавством України.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

В результаті реєстрації Ви отримуєте пароль, за збереження якого Ви несете відповідальність і повинні повідомити нас про будь-якому підозрюваному використання Ваших даних без Вашого дозволу. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати пароля Ви погоджуєтесь повідомити про це нам.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Ми не гарантуємо точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. У будь-який час і без попередження, ми, може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Наскільки це можливо в рамках законодавства України, ми ні за яких обставин не несемо відповідальності за будь який збиток, що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Права власності

Всі авторські права та права власності на інтернет магазин "Канцлер-гуртівня" належать ФОП Гнелицкий К. С. Забороняється поширювати та змінювати матеріали Сайту. Будь-яке використання матеріалів Сайту на інших сайтах забороняється.